Kommenteeri

UURING: liikumine avab tulemuslikkuse

Globaalne juhtimiskonsultatsioonifirma McKinsey & Company avaldas oma hiljutises artiklis uuringutulemused, mis tõestavad, et mitu päeva looduses liikunud inimesed olid produktiivsemad, loovamad ja vaatasid maailma palju avarama perspektiiviga.


Need pildid võivad Sulle tunduda kui võimendatud äärmused, aga olles SportTraveli esindajana näinud ja kogenud juba mitmete aastate jooksul aktiivsetel reisidel inimeste käitumise ja olekute muutusi, siis see on reaalsus. 

Tihti ollakse siseruumides toimuvatel koolitustel kohusetundest ja väsimustunne on väga kiire tekkima. Alguses on võibolla hea hoog sees, aga poole päeva pealt hakkad ikkagi ootama seda hetke, kui koolitus läbi saab. 

Olles aga reisil mõnes inspireerivas ja looduskaunis paigas, on stardipunkt hoopis teine. Isegi kui Sa füüsiliselt matkad, siis tunned oma kehas, et saad igal sammul energiat juurde. Sinu mõtted on avatud, olek uudishimulik ja just see on koht, kust Sa tahad luua ettevõtte jaoks järgmisi arengusamme või avastada midagi uut iseendas. 
Liikuv meditatsioon

Looduses matkamine omab Sinu närvisüsteemile ja ajule sarnast mõju nagu mediteerimine või raamatu lugemine. See lõõgastunud tunne, kus kõik on justkui palju selgem ja arusaadavam. Sul on palju tugevam kontakt oma kehaga, suurenenud kohalolu ja intuitsiooni tunnetus. 

Sellest olekust sünnivad selgemad ja julgemad mõtted, teadlikumad valikud ja teod.

Artikliga saad põhjalikumalt tutvuda siin.  
 

Lisa kommentaar

Email again: