Liikumine + reisimine + arendustöö

Lahendus: terviklik reisi- ja arenduspakett, mis arvestab Sinu ettevõtte tänaste vajaduste ja arengusoovidega. Iga viimne kui detail paketis, alustades asukoha valikust kuni sisuliste arendustegevusteni, on loodud toetamaks teie uut arenguhüpet.

Päevade arv
: 5-6 päeva, et jääks ka piisavalt aega ja ruumi uusi lahendusi luua. 

Asukoht: valime just sellise looduskauni asukoha Euroopas, mis teie olemusega kõige paremini sobitub. See peab tunduma Sinu tiimile inspireeriv keskkond, et saaksime arendustegevusi teha ja uusi lahendusi luua hoopis teisest energiast kui kinnises kontoriruumis. Pilvepiiri vaated Alpides, levist väljas Lapimaa, talvine räätsamatk Põhjamaades või kevadine päikesepomm Kreeka väikesaartel - lähme seiklema sinna, mis teid praeguses arenguetapis kõige enam kutsub, kasvõi kõrbesse! 

Ülesehitus: igas päevas on ca 5-6 tundi liikumist värskes õhus. Kõigile sobivas tempos, kõigiga arvestavatel radadel. Arendustegevused ja -harjutused on integreeritud aktiivse liikumise vahele. See on ka tõestatud, et meie aju on just sellises olekus kõige rohkem kohal, loovam ja avatud meeltega. Esimesed päevad keskendume rohkem indiviidi vaatele ja liigume aina suurema pildi suunas, käsitledes just neid teemasid, mis on tänasel arenguetapil teile olulised. 

Ole mureta, reisi jooksul jääb ka piisavalt vaba aega, et igaüks saaks ka iseseisvalt ringi uudistada ja uusi kohti avastada!

Maksumus: lõpuliku pakkumise koostame vastavalt teie soovidele, grupisuurusele ja sihtkoha valikule. Vaata 10-liikmelisele grupile koostatud näidispakkumisi allpool. 
Kuidas meie koostöö välja näeb?

Kohtumine.
Anna meile teada, et oled huvitatud ja valmis uutmoodi arenguhüppeks. Lepime kokku kohtumise, et mõista, kas ja mis on teie täpsemad ootused ning meie võimalused sellele kaasa aidata. 
 
Ettevalmistus. Sisendinfo kogumine ja küsitlus tiimis tänase stardipunkti ning väljakutsete-arengusoovide kohta. 

Ühine reisiaeg. RESTART-seiklus nii inspireerivas paigas, nii inspireeritud olekus. Uued lahendused, uutmoodi tiimitunne.

Kokkuvõte. Arendusplaani kokkuvõte, tagasiside ja edasised elluviimisettepanekud.

IGA OSALEVA INIMESE kasu: suurem eneseteadlikkus, iseendas muutuste juhtimise oskus, tugevam seos ettevõttega.

ETTEVÕTTE kasu: julged lahendused Sinu ettevõtte tänastele väljakutsetele-arengusoovidele, sügavam ettevõtte MIKS, uutmoodi tiimitunne ja parem kohanemisoskus muutustega.
... ja BOONUSEKS! Kuhjaga meeldejäävaid reisielamusi, investeeritud aeg iga tiimiliikme heaolusse ja tervisesse.
Selge MIKS ja inspiratsioon TEGUTSEDA.
Naasete Eestisse täieliku selgusega, kus suunas on minek, ja kindlusega, et rohkem on võimalik!